Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Giorgio Riformato"

Avioni i drogës në Divjakë, Giorgio Riformato kërkon ta kryejë dënimin në Itali

    Avioni i drogës në Divjakë, Giorgio Riformato kërkon ta kryejë dënimin në Itali

Giorgio Riformato, piloti i avionit ‘të famshëm’ të drogës që ra në plazhin e Divjakës, ka kërkuar në Gjykatën e Krimeve të Rënda që ta kryejë dënimin e tij në

Lexo me Shume