Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Giorgio Chiellini"

Euro 2016 – 3-shja e mbrojtjes italiane mahniti gjithë botën!

    Euro 2016 – 3-shja e mbrojtjes italiane mahniti gjithë botën!

Kombëtarja italiane që u pa në përballjen e parë kundër Belgjikës jo vetëm që i la të gjithë gojëhapur, po bëri dhe shumë skeptikë të dashuroheshin me të. Krahas golashënuesve,

Lexo me Shume