Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Gilman Bakalli"

Vuante nga një sëmundje e rëndë, ndërron jetë ish-deputeti Gilman Bakalli

    Vuante nga një sëmundje e rëndë, ndërron jetë ish-deputeti Gilman Bakalli

Gilman Bakalli, profesor dhe ish-deputet i Partisë Demokratike, ka ndërruar jetë si pasojë e një sëmundje të rëndë në moshën 49-vjeçare. Mësohet se kohët e fundit, ai ishte diagnostikuar me

Lexo me Shume