Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Gigio Donnaruma"

Milan në ankth! Të gjithë të çmendur pas Donnaruma-s!

    Milan në ankth! Të gjithë të çmendur pas Donnaruma-s!

  Portieri titullar i Milanit, Gigio Donnaruma, me 22 paraqitje në ekipin e parë dhe me debutimin në Kombëtaren Italiane U21, ka arritur të tregojë se tashmë është një siguri

Lexo me Shume