Blitz

Tag "Gigi Hadid"

Gigi Hadid drejt Londrës për të mbështetur të dashurin

Gigi Hadid drejt Londrës për të mbështetur të dashurin

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 5 Vetëm pak ditë pasi Zayn Malik anuloi një koncert për shkak të problemeve me ankthin dhe vetëm një ditë pasi kishte

Read Full Article

(Video) Zayn e Gigi, sërish krah njëri-tjetrit!

    (Video) Zayn e Gigi, sërish krah njëri-tjetrit!

Ndarjet janë gjithmonë të vështira! E tillë ka qenë edhe për çiftin e famshëm Zayn Malik dhe Gigi Hadid. Zërat për ndarjen e tyre ishin shumë të fortë në javët

Read Full Article

Një tjetër çift i famshëm vendos të ndahet!

    Një tjetër çift i famshëm vendos të ndahet!

Pas ndarjes së Taylor Swift dhe Calvin Harris, një tjetër ndarje vjen nga Hollivudi: Gigi Hadid është ndarë nga Zayn Malik. Në fakt, Gigi dhe Zayn janë ndarë e janë

Read Full Article

Zayn Malik ndahet nga Gigi Hadid?!

    Zayn Malik ndahet nga Gigi Hadid?!

Zayn Malik ndahet nga Gigi Hadid?! Sipas zërave që qarkullojnë së fundmi çifti nuk është më bashkë. E pra, s’na mbetet gjë tjetër veçse të harrojmë krahët robotikë apo shikimet

Read Full Article

Gigi Hadid, siç nuk e keni parë kurrë

Gigi Hadid, siç nuk e keni parë kurrë

Pavarësisht se është një nga modelet më të kërkuara dhe më të përfolura të momentit, Gigi Hadid, në fund të fundit, është thjesht një 20-vjeçare. Dhe këtë e ka treguar

Read Full Article

Ja ç’duhet të veshësh në një klub nate sipas Kendall Jenner dhe Gigi Hadid

Ja ç’duhet të veshësh në një klub nate sipas Kendall Jenner dhe Gigi Hadid

Ato të dyja janë në qendër të vëmendjes së të rinjve për stilin e tyre, duke frymëzuar kështu mijëra vajza. Dhe këtë herë, Gigi dhe Kendall kanë dhënë “leksione” se si

Read Full Article