Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Getto Geasy"

Getoar Selimi, Marinën në zemër, Anën në sy

Getoar Selimi, Marinën në zemër, Anën në sy

Pak orë më parë u publikua videoklipi më i ri nga “Babastars”. Kësaj radhe, Geti ka zgjedhur Onat për të sjellë këtë bashkëpunim brenda “labelit”. Ajo që vihet re në

Lexo me Shume