Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Getoar Selimi"

Rekordi i Getoarit: Më shumë femra se gjithë të tjerët

    Rekordi i Getoarit: Më shumë femra se gjithë të tjerët

Një nga reperët dhe producentët që ka një kohë të gjatë në tregun muzikor shqiptar e kosovar  dhe që u ka mbijetuar viteve është Getoar Selimi. Përveç këngëve të njohura

Lexo me Shume

Unë boss, ti boss, po lopën kush do ta kullosë?

    Unë boss, ti boss, po lopën kush do ta kullosë?

E hapi Getoar Selimi lojën dhe tani është tepër vonë për t’i ndalur. “Ma i madhi në ven” nuk e mendoi që do të kishte “mbretër”, të “mëdhenj” apo “hitbërës”

Lexo me Shume

Gafa e portaleve shqiptare, ngatërrojnë Hanën me Elvanën

    Gafa e portaleve shqiptare, ngatërrojnë Hanën me Elvanën

Ditën e sotme, portali “Jeta osh qejf” publikoi një shkrim që fliste për një marrëdhënie të para disa viteve mes Getoar Selimit dhe Elvana Gjatës. Lajmi u shoqërua me një

Lexo me Shume

“E nxonme”, dedikim i Getit për Marinën?

    “E nxonme”, dedikim i Getit për Marinën?

A ju kujtohet artikulli ynë “Getoari dhe tri germat që fshehin një sekret të madh” (http://blitz.al/showblitz/thuhet-se-pooor/getoari-dhe-tri-germat-qe-fshehin-nje-sekret-te-madh/) rreth emërtimit MMV? Epo, ja që nuk ia paskemi futur kot, siç mund të mendonin

Lexo me Shume

Getoar Selimi, Marinën në zemër, Anën në sy

Getoar Selimi, Marinën në zemër, Anën në sy

Pak orë më parë u publikua videoklipi më i ri nga “Babastars”. Kësaj radhe, Geti ka zgjedhur Onat për të sjellë këtë bashkëpunim brenda “labelit”. Ajo që vihet re në

Lexo me Shume