Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Getinjo"

Getinjo dhe Baby G sjellin një tjetër “Monster”

    Getinjo dhe Baby G sjellin një tjetër “Monster”

E keni menduar ndonjëherë të dëgjoni një këngë moderne të kënduar në mënyrë tradicionale? Epo, mos u lodhni më, pasi Getinjo dhe Baby G do t’jua tregojnë se si ngjan

Lexo me Shume