Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "geta"

Vajza, lutjet tuaja janë dëgjuar! Hidhuni një sy këtyre getave të reja…

Vajza, lutjet tuaja janë dëgjuar! Hidhuni një sy këtyre getave të reja…

Getat me ngjyrë mishi shpesh janë kontestuar nga vajzat sepse pavarësisht se janë të nevojshme nuk zgjidhin një problem kryesor: përdorimin e sandaleve. Për këtë, kompania japoneze “Belle Maison” ka

Lexo me Shume

Ermal Mamaqi i mashtron të gjithë!

Ermal Mamaqi i mashtron të gjithë!

Ai njihet për batutat dhe humorin aq sa është tepër e vështirë të arrish të bësh dallimin se kur Ermal Mamaqi është duke folur seriozisht. Moderatori i “6 ditë pa

Lexo me Shume