Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Gerard Pique"

Gerard Pique pas ndeshjes me Shqipërinë: Do të largohem

    Gerard Pique pas ndeshjes me Shqipërinë: Do të largohem

Mbrojtësi i Kombëtares Spanjolle ka bërë me dije pas përfundimit të ndeshjes me Shqipërinë në “Loro Boriçi” se do të largohet nga ekipi kombëtar në 2018-n, pasi të përfundojë Kampionati

Lexo me Shume