Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "George Clooney"

George Clooney homoseksual! Synon të bëhet president i SHBA-ve!

    George Clooney homoseksual! Synon të bëhet president i SHBA-ve!

Sipas një autobiografie të paautorizuar, të publikuar në Francë, aktori George Clooney aspiron të futet në Shtëpinë e Bardhë, prandaj ka mbajtur të fshehur edhe faktin e të qenit homoseksual.

Lexo me Shume

George Clooney: “Trump kurrë president!”

    George Clooney: “Trump kurrë president!”

Listës së personazheve të famshëm kundër kandidatit republikan për të zëvendësuar Barack Obama-n, Donald Trump, i shtohet edhe George Clooney. “Nuk do të ketë kurrë një president Donald Trump. Frika

Lexo me Shume

George Clooney: Ja si abuzuan me mua!

    George Clooney: Ja si abuzuan me mua!

Revista “Hello” i ka kërkuar falje George Clooney për përdorimin e materialit të vjetër  dhe të fjalëve që ai kurrë nuk i ka thënë për revistën në fjalë, në një intervistë të shitur

Lexo me Shume