Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Genta Ismajli"

(Ekskluzive) Flet menaxheri i Genta Ismajlit për përjashtimin nga “Top Awards” dhe deklaratat e Arjan Çanit

    (Ekskluzive) Flet menaxheri i Genta Ismajlit për përjashtimin nga “Top Awards” dhe deklaratat e Arjan Çanit

Pak javë më parë, në muajin prill, u prezantuan detaje nga eventi më i ri muzikor, “Top Music Awards”, në një konferencë për shtyp. Pritshmëria për të zënë një vend në

Lexo me Shume