Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Genta Ismaili"

Arian Çani për Genta Ismailin: S’më ka pëlqyer kurrë ajo femër!

    Arian Çani për Genta Ismailin: S’më ka pëlqyer kurrë ajo femër!

I ftuar në emisionin “Elite Zone”, moderatori i emisionit “Zonë e Lirë”, Arian Çani, deklaroi se kurrë nuk do e puthte këngëtaren Genta Ismaili. I pyetur nga moderatorja nëse “Genta

Lexo me Shume