Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Gent Strazimiri"

Arma që Strazimiri dorëzoi në polici, jo e njëjtë me atë te liqeni

    Arma që Strazimiri dorëzoi në polici, jo e njëjtë me atë te liqeni

Deputeti i Partisë Demokratike, Gent Strazimiri, nuk ka dorëzuar në polici të njëjtën armë që mbante me vete edhe gjatë protestës ku u shënuan përplasje mes protestuesve dhe efektivëve. Thuhet

Lexo me Shume

Tahiri: Strazimiri ka dorëzuar sot pistoletën

    Tahiri: Strazimiri ka dorëzuar sot pistoletën

Ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, ka njoftuar sot personalisht se Gent Strazimiri e ka dorëzuar armën që mbante me vete gjatë protestës së shoqërisë civile dhe opozitës në parkun e

Lexo me Shume

Me pistoletë në protestë, policia: Ligji është shfuqizuar. Strazimiri: Krimi nuk jam unë, e gjeni në parlament

    Me pistoletë në protestë, policia: Ligji është shfuqizuar. Strazimiri: Krimi nuk jam unë, e gjeni në parlament

Pas fotografimit të deputetit Strazimiri me armë në brez gjatë protestës së sotme, Ministria e Punëve të Brendshme bëri me dije se deputeti Strazimiri ishte pajisur me armë për shkak

Lexo me Shume

Plagosja e tri policeve në protestë, Veliaj: Mesjetare sjellja e opozitarëve

    Plagosja e tri policeve në protestë, Veliaj: Mesjetare sjellja e opozitarëve

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, ka reaguar lidhur me dhunën e ushtruar ndaj tre policeve dhe prezencën e deputetit opozitar me armë. Në deklaratën e tij për mediat,

Lexo me Shume