Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "genjeshtra"

Berisha i uron 1 prillin Ramës

    Berisha i uron 1 prillin Ramës

Ish-kryeministri Berisha ka përdorur 1 prillin për të bërë zhurmë në rrjetet sociale, duke postuar një foto drejtuar rivalit të tij politik, kryeministrit aktual Edi Rama. Për Ditën Ndërkombëtare të

Lexo me Shume