Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Genc Alizoti"

Dorëheqja nga posti, publikohet videoskandali me Genc Alizotin

    Dorëheqja nga posti, publikohet videoskandali me Genc Alizotin

Pak ditë më parë, drejtori i Hekurudhave, Genc Alizoti, dha dorëheqjen nga posti që mbante që pas ardhjes në pushtet të koalicionit qeveritar. Në deklaratën e tij, ai shprehej se

Lexo me Shume

Genc Alizoti jep dorëheqjen nga detyra: Për arsye familjare

    Genc Alizoti jep dorëheqjen nga detyra: Për arsye familjare

Drejtori i Hekurudhave, Genc Alizoti, ka dhënë dorëheqjen nga ky post. Ai e morri këtë detyrë në Tetor të vitit 2013, pas ardhjes në pushtet të koalicionit PS-LSI, si përfaqësues

Lexo me Shume