Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Gena"

Ja si do ta shikoni këtë herë Soni Malajn

Ja si do ta shikoni këtë herë Soni Malajn

Bashkëpunimi me Skivin nuk është i vetmi që ka rezervuar Soni Malaj për ne. Ajo po përgatitet për një tjetër duet, këtë herë me një emër të njohur të skenës

Lexo me Shume