Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Gazetaret"

Rio 2016, sulmohet autobusi me gazetarë, dy të plagosur

Rio 2016, sulmohet autobusi me gazetarë, dy të plagosur

Një autobus që transportonte gazetarë është qëlluar ndërkohë që po udhëtonte nga një zonë e Parkut Olimpik në tjetrën, ku zhvillohen eventet sportive. Ngjarja ka ndodhur në orën 20:00 me

Lexo me Shume

Xhensila Myrtezaj ka një mesazh për gazetarët

    Xhensila Myrtezaj ka një mesazh për gazetarët

Xhensila Myrtezaj konsiderohet si një nga këngëtaret më të ëmbla të showbiz-it shqiptar, bukuria e së cilës është përmendur pothuajse në çdo artikull që mediat kanë shkruar rreth saj. Megjithatë, kur

Lexo me Shume