Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "gazetare"

Arrestimi i dy gazetarëve në Kosovë, Moska kërkon lirimin e tyre

    Arrestimi i dy gazetarëve në Kosovë, Moska kërkon lirimin e tyre

Policia e Kosovës ka ndaluar ditën e djeshme dy shtetas të huaj, të shtetësive ruse dhe ukrainase, të cilët akuzohen se u futën ilegalisht në territorin e Kosovës. Dy të

Lexo me Shume