Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "gaz lotsjelles"

Demarkacioni, sërish gaz lotsjellës në Kryesinë e Kuvendit të Kosovës

    Demarkacioni, sërish gaz lotsjellës në Kryesinë e Kuvendit të Kosovës

Mbledhja e Kryesisë së Kuvendit të Kosovës është ndërprerë për shkak të gazit lotsjellës që është hedhur sërish. Në mbledhjen e sotme pritet që të procedohet ratifikimi i demarkacionit të

Lexo me Shume