Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "gay"

E pabesueshme ajo që do të bëjë Adele për një çift gay!

E pabesueshme ajo që do të bëjë Adele për një çift gay!

Një surprizë shumë e këndshme ka ndodhur në një koncert të këngëtares Adele në Kopenhagen. Gjatë kohës që 28-vjeçarja ishte duke kënduar, ajo vuri re se një prej simpatizantëve të

Lexo me Shume

“L’isola dei famosi” – skena “gay” mes këngëtarit Marco Carta dhe Jonas Beramit?

    “L’isola dei famosi” – skena “gay” mes këngëtarit Marco Carta dhe Jonas Beramit?

Dalin detaje “pikante” për dy nga personazhet që marrin pjesë në reality show-n “L’isola dei famosi”, që transmetohet në Canale 5. Bëhet fjalë për spanjollin Jonas Berami dhe ish-fituesin e

Lexo me Shume

Ishte gay, babai vret djalin 38-vjeçar

    Ishte gay, babai vret djalin 38-vjeçar

Një baba në Los Anxhelos akuzohet se ka vrarë djalin e tij për shkak se ky i fundit ishte gay. Për shkak të homoseksualitetit, ai vazhdimisht e ka kërcënuar të

Lexo me Shume

Çifti gay: Po rrisim dy djem që ta duan femrën!

    Çifti gay: Po rrisim dy djem që ta duan femrën!

Fjala ‘mama’ nuk është një fjalë që ne mund ta demostrojmë fizikisht në shtëpinë tonë, kjo sepse familja jonë nuk ka pamjen që zakonisht jemi mësuar. Në jemi dy meshkuj,

Lexo me Shume