Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "gay prisde"

Era Istrefi, gati për të çmendur New York-un

Era Istrefi, gati për të çmendur New  York-un

  Pas performancës të premten mbrëma në Top Music Awards, Era Istrefi mesa duket nuk e njeh fjalën “pushim”. Ashtu siç edhe pati lajmëruar më parë, ajo ndodhet në New

Lexo me Shume