Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Gatimi"

6 hobi që ju bëjnë më të zgjuar

    6 hobi që ju bëjnë më të zgjuar

  Të kesh diçka pasion dhe hobi është pjesë themelore e jetës dhe sado që ikën koha, gjithmonë dëshirojmë të mësojmë më shumë për të zgjeruar njohuritë tona. Ato mund

Lexo me Shume

Kocë e tiganisur me domate, ullinj dhe kaperi

    Kocë e tiganisur me domate, ullinj dhe kaperi

Erdhi më në fund pranvera dhe trupi ynë kërkon ushqime të lehta, ngjyra dhe pjata plot shije. Këtu do të gjeni një recetë të thjeshtë, të cilën e realizoj shpesh

Lexo me Shume