Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "gatim"

E shijoni të gatuarin në çift? Atëherë vetëm ju do t’i kuptoni këto 10 rituale të gatimit

E shijoni të gatuarin në çift? Atëherë vetëm ju do t’i kuptoni këto 10 rituale të gatimit

Një nga gjërat më të bukura kur fillon të bashkëjetosh me partnerin e zemrës është pikërisht gatimi. Por sigurisht ka disa njerëz që e shijojnë këtë pjesë më shumë sesa

Lexo me Shume

12 teknika që të jeni një shef i vërtetë edhe në kuzhinën e shtëpisë tuaj

    12 teknika që të jeni një shef i vërtetë edhe në kuzhinën e shtëpisë tuaj

Disa shefa të njohur kuzhine janë bërë bashkë për të përmbledhur teknikat kryesore bashkë me një sërë këshillash për tiganisje, përdorimin e erëzave, teknikat e prerjes dhe shumë të tjera,

Lexo me Shume