Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Gareth Bale"

Euro 2016 – Njihuni me Robson-Kanu, heroin “e papunë” të Uellsit

    Euro 2016 – Njihuni me Robson-Kanu, heroin “e papunë” të Uellsit

I ka surprizuar të gjithë rezultati i ndeshjes çerekfinale të mbrëmjes së djeshme, ku Kombëtarja e Uellsit mundi 3 me 1 belgët. E ndërsa të gjithë prisnin shkëlqimin e Gareth

Lexo me Shume

Gareth Bale nuk mund t’ia dalë pa Ronaldon

    Gareth Bale nuk mund t’ia dalë pa Ronaldon

Përballja e djeshme mes Manchester  City dhe Real Madrid, e vlefshme për fazën gjysmëfinale të Uefa Champions League, tregoi edhe një herë se Gareth Bale, uellsiani “100 milionësh”, nuk mund

Lexo me Shume