Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Gardisti"

Detaje të reja nga ngjarja e rëndë. Gardisti-fqinjëve: M’i mbani se më vranë gruan

    Detaje të reja nga ngjarja e rëndë. Gardisti-fqinjëve: M’i mbani se më vranë gruan

Detaje të reja janë zbuluar nga krimi i dytë në familje, i shënuar së fundmi në kryeqytet. Mësohet se Admir Dervishi ka qëlluar katër herë në drejtim të gruas së

Lexo me Shume