Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Gardist"

Vrau bashkëshorten nën urdhër mbrojtjeje, dënimi për ish-gardistin mbetet i njëjtë: 35 vite burg

    Vrau bashkëshorten nën urdhër mbrojtjeje, dënimi për ish-gardistin mbetet i njëjtë: 35 vite burg

Nga Anduena Llabani Ish-gardisti Admir Dervishi, i cili vrau gruan më 6 prill 2016, do të vuajë 35 vite burgim. Edhe Gjykata e Apelit për Krimet e Rënda vendosi të

Lexo me Shume

Krim në familje, ndërron jetë gruaja që u qëllua nga bashkëshorti gardist

    Krim në familje, ndërron jetë gruaja që u qëllua nga bashkëshorti gardist

Një tjetër krim në familje ka tronditur kryeqytetin. Shtetasi Admir Dervishi 29 vjeç me detyrë punonjës i Gardës së Republikës, ka qëlluar me armë bashkëshorten e tij 28-vjeçare I. Dervishi.

Lexo me Shume