Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "gardiane"

Aksidenti në Korçë, arrestohen dy shoferët që shkaktuan vdekjen e gardianëve

    Aksidenti në Korçë, arrestohen dy shoferët që shkaktuan vdekjen e gardianëve

Pas aksidentit të ndodhur një ditë më parë në kryqëzimin e fshatit Plasë të Korçës, ku humbën jetën dy punonjës policie dhe u plagosën dy të tjerë, është kryer arrestimi

Lexo me Shume