Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Gara"

Veliaj njofton startimin e Trofeut çiklistik në Tiranë

    Veliaj njofton startimin e Trofeut çiklistik në Tiranë

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, ka postuar në rrjetin social “Facebook” një foto shkëputur nga gara e zhvilluar ditën e djeshme. Bëhet fjalë për raundin e parë të

Lexo me Shume

Rama: “FRESSH Voice” nesër në Durrës, garojnë kandidatët për liderë

    Rama: “FRESSH Voice” nesër në Durrës, garojnë kandidatët për liderë

Kryeministri i Shqipërisë, njëherazi kryetar i Partisë Socialiste, Edi Rama, bëri me dije ditën e sotme se nesër do të zhvillohet gara për zgjedhjen e liderëve të rinj. Kandidatët e

Lexo me Shume

Shqiptari nga Peja, fitues i garës botërore për logon e shtypit të lirë 2016

    Shqiptari nga Peja, fitues i garës botërore për logon e shtypit të lirë 2016

Një i ri nga Peja është është shpallur fitues i garës botërore për “shtypin e lirë”. Lajmi për shpalljen e tij fitues është bërë nga zëdhënësi i Departamentit Amerikan të

Lexo me Shume