Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Galeria Kombetare e Arteve"

Përurohet “Reja”, Veliaj: Një copë Europë në Tiranë

    Përurohet “Reja”, Veliaj: Një copë Europë në Tiranë

Ditën e sotme është përuruar në Tiranë vepra “Reja”, e projektuar nga arkitekti japonez me famë botërore Sou Fujimoto. Ky projekt i vendosur në lulishten përpara Galerisë Kombëtare të Arteve

Lexo me Shume