Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Gabriel Batistuta"

Messi thyen një tjetër rekord

    Messi thyen një tjetër rekord

Në ndeshjen e djeshme të Argjentinës kundër Bolivisë, e vlefshme për kualifikimin në Kampionatin Botëror 2018, Lionel Messi ka shënuar golin e 50-të me fanellën e Kombëtares. Ylli i Barcelonës

Lexo me Shume