Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Gabi"

Champions League – Gabi: Nëse prekja ishte brenda zonës, duhej dhënë 11-metërsh

    Champions League – Gabi: Nëse prekja ishte brenda zonës, duhej dhënë 11-metërsh

Jo pak polemika shoqëruan fundin e ndjeshjes së mbrëmshme mes Atletico Madrid dhe Barcelonës, të vlefshme për fazën çerekfinale të Uefa Champions League! Fitorja e pastër e madrilenëve me rezultatin

Lexo me Shume