Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Futbollist"

Rrëmbehet në Meksikë, futbollisti i Olympiakos, Alan Pulido

    Rrëmbehet në Meksikë, futbollisti i Olympiakos, Alan Pulido

Futbollisti meksikan Alan Pulido, i cili luan për ekipin grek Olympiakos, është rrëmbyer në shtetin verilindor të Tamaulipas, një shtet i rrënuar nga krimi i organizuar. 25-vjeçari u rrëmbye të

Lexo me Shume