Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "fustane"

Shihni çfarë ka bërë ky baba për princeshat e tij

    Shihni çfarë ka bërë ky baba për princeshat e tij

Dashuria e prindit për fëmijët është e madhe. Shihni çfarë ka bërë ky baba i mrekullueshëm për vajzat e tij. Nefi Garcia, 32 vjeç, u bën dhurata vajzave të tij

Lexo me Shume

11 fustanet e porositura online që kanë zhgënjyer nuset e reja

11 fustanet e porositura online që kanë zhgënjyer nuset e reja

Gjithnjë e më shumë, femrat po shkojnë drejt pazarit online. Mirëpo një problem i njohur që prej fillimit të këtij lloji të ri pazari është besueshmëria dhe serioziteti që ka

Lexo me Shume

Kur Kate Middleton bën të njëjtat zgjedhje si ne…

Kur Kate Middleton bën të njëjtat zgjedhje si ne…

Na ka ndodhur vërtet të habitemi çdo herë që Dukesha e Kembrixhit  ka veshur një veshje të bukur për herë të dytë, apo të tretë. Media shpesh e bën të

Lexo me Shume