Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "fustan"

Rikthehet fustani prej mishi i Lady Gaga-s. Tashmë e gjeni në një menu restoranti

    Rikthehet fustani prej mishi i Lady Gaga-s. Tashmë e gjeni në një menu restoranti

Kur Lady Gaga arriti në tapetin e kuq të MTV Video Music Awards 2010, e veshur me një fustan të bërë tërësisht prej mishi, e gjithë audience u shokua, për

Lexo me Shume