Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "fustan nuserie"

E keni menduar ndonjëherë pse nuset vishen me të bardha?

E keni menduar ndonjëherë pse nuset vishen me të bardha?

Çdo nuse, e cila ëndërron të ecë  përgjatë një rruge të shtruar me petale, e ndjekur nga një bisht i gjatë fustani të bardhë, duhet t’ia dijë për faleminderit mbretëreshës

Lexo me Shume