Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Fushe basketbolli"

Fushë basketbolli brenda Kryeministrisë, Olti Curri: Prandaj s’i kanë dhënë post Braçes

    Fushë basketbolli brenda Kryeministrisë, Olti Curri: Prandaj s’i kanë dhënë post Braçes

Opinionisti Olti Curri ka postuar në rrjetin social Facebook një foto nga ambientet e brendshme të Kryeministrisë, ku shihet se është ndërtuar një fushë basketbolli. Bashkangjitur fotos, ai ironizon duke thënë

Lexo me Shume