Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Furnizim"

Punime nga OSHEE, UKT njofton: Ja zonat që mbeten pa ujë

    Punime nga OSHEE, UKT njofton: Ja zonat që mbeten pa ujë

Për shkak të punimeve që Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike po kryen në linjat e tij, stacioni i pompimit në Qafë Mollë s’do të furnizohet me energji elektrike. Si pasojë,

Lexo me Shume

UKT: Kufizime të ujit të pijshëm në Kombinat

    UKT: Kufizime të ujit të pijshëm në Kombinat

Ujësjellës Kanalizime Tiranë ka njoftuar kufizime të furnizimit me ujë të pijshëm në zonën e Kombinatit. Shkak janë bërë reshjet e dendura të shiut të një dite më parë.  Mësohet

Lexo me Shume