Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Furla"

(Video) “Furla” ju fton në bllok

(Video) “Furla” ju fton në bllok

“Furla”, një markë prestigjoze italiane, tani ndodhet edhe në zonën e ish bllokut. Ditën e djeshme u organizua një event për të prezantuar ambjentin dhe koleksionin e ri 2016-të. Mes shumë njerëzve

Lexo me Shume