Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Furgon"

Aksident automobilistik në Burrel, 7 të plagosur

    Aksident automobilistik në Burrel, 7 të plagosur

Një aksident automobilistik është shënuar ditën e sotme në aksin rrugor Bulqizë-Lisë, ku një furgon është përplasur me një automjet. Për pasojë, shtatë persona kanë mbetur të plagosur, njëri prej

Lexo me Shume

Pukë, përplaset furgoni me nxënës, 4 të plagosur

    Pukë, përplaset furgoni me nxënës, 4 të plagosur

Katër nxënës kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti të ndodhur ditën e sotme në aksin Pukë-Qelëz. Mësohet se furgoni që i transportonte është përplasur me një fuoristradë,

Lexo me Shume