Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Funeral"

Adam Levine premton se do të paguajë për funeralin e këngëtares së vrarë në skenë

    Adam Levine premton se do të paguajë për funeralin e këngëtares së vrarë në skenë

Këngëtarja e “The Voice of US”, Christina Grimme, u qëllua për vdekje mbrëmjen e së premtes nga një fans i saj dhe  ndërroi jetë në moshën 22-vjeçare. Kjo ngjarje tronditi

Lexo me Shume

26-vjeçari, pjesë e funeralit të tij

    26-vjeçari, pjesë e funeralit të tij

Damaris Marin është një balsamosës i agjencisë funerale “Marin Funeral Home” në Porto Riko dhe për familjen Diaz Beato tashmë është një njeri i nderuar. Ai ka përmbushur dëshirën e

Lexo me Shume