Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Fundjave Ndryshe"

“Ulërima” e familjes Bardhi, pak larg kryeqytetit

    “Ulërima” e familjes Bardhi, pak larg kryeqytetit

Puntata e sotme e emisionit “Opinion” iu dedikua varfërisë ekstreme të familjes Bardhi, banuese në Vaqarr, një nga shumë familjet që nuk mund të kenë një jetesë normale për shkak

Lexo me Shume

Edhe Jonida Vokshi i bashkohet kauzës

Edhe Jonida Vokshi i bashkohet kauzës

  Në kuadër të nismës “Fundjavë ndryshe”, shumë personazhe të njohur e të panjohur për ekranin kanë dhënë kontributin e tyre për familjet e varfra në të katër anët e vendit.

Lexo me Shume