Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Ftese"

Pas Dua Lipës, një tjetër artiste shqiptare ftohet nga Jimmy Fallon

Pas Dua Lipës, një tjetër artiste shqiptare ftohet nga Jimmy Fallon

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 2 Rreth dy javë më parë, këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa, ishte e ftuar në programin mjaft të ndjekur amerikan “The Tonight

Lexo me Shume

Nishani i bashkohet shoqërisë civile, inspekton punimet te liqeni

    Nishani i bashkohet shoqërisë civile, inspekton punimet te liqeni

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Bujar Nishani, ka vendosur t’i përgjigjet pozitivisht ftesës së shoqërisë civile për të vizituar në orën 12:00 të ditës së sotme vendin ku po zbatohet

Lexo me Shume

Thaçi president, 1,000 të ftuar në ceremoninë e inaugurimit

    Thaçi president, 1,000 të ftuar në ceremoninë e inaugurimit

Sekretari i Kuvendit të Kosovës, Ismet Krasniqi, ka deklaruar për gazetën “Zëri” se në seancën plenare të së enjtes do të jetë vetëm një pikë e rendit të ditës: betimi

Lexo me Shume