Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Ftesa"

“Kaubojsi” i ftuar në SHBA, por jo me delegacionin e Ramës

    “Kaubojsi” i ftuar në SHBA, por jo me delegacionin e Ramës

Deputeti Eduart Ndocaj do të udhëtojë drejt Shteteve të Bashkurara të Amerikës me ftesë të kongresmenit Dana Rohrabacher. Ka qenë vetë deputeti që e ka bërë publik lajmin në rrjetin

Lexo me Shume

Thaçi president, detaje nga programi i ceremonisë së inaugurimit

    Thaçi president, detaje nga programi i ceremonisë së inaugurimit

Më 7 prill, Presidenti i zgjedhur, Hashim Thaçi, do të betohet përpara deputetëve të Kosovës dhe do marrë mandatin e tij presidencial. Një ditë më pas, do të zhvillohet edhe

Lexo me Shume