Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Friday the 13th"

E premtja e 13-të që do të mbërthejë njerëzit në kinema më 13 janar

    E premtja e 13-të që do të mbërthejë njerëzit në kinema më 13 janar

Për të gjithë fansat e horrorit, producentët Brad Fuller dhe Andrew Form kanë një lajm fantastik: Filmi hit i viteve ’80 po bëhet gati të rikthehet me një produksion të

Lexo me Shume