Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "FRESSH"

Video-skandali, e reja që denoncoi Xhelilin: FRESSH më hapi adresë false në “Facebook”

    Video-skandali, e reja që denoncoi Xhelilin: FRESSH më hapi adresë false në “Facebook”

21-vjeçarja që akuzoi ish-kryebashkiakun e Dibrës për ngacmime seksuale, ka bërë një tjetër denoncim në Prokurori. Mësohet se ajo ka dyshon që anëtarët e Forumit Rinor të Partisë Socialiste i

Lexo me Shume

Rama: “FRESSH Voice” nesër në Durrës, garojnë kandidatët për liderë

    Rama: “FRESSH Voice” nesër në Durrës, garojnë kandidatët për liderë

Kryeministri i Shqipërisë, njëherazi kryetar i Partisë Socialiste, Edi Rama, bëri me dije ditën e sotme se nesër do të zhvillohet gara për zgjedhjen e liderëve të rinj. Kandidatët e

Lexo me Shume

“Shpërthen” përsëri Joleza

    “Shpërthen” përsëri Joleza

Ish-kryetarja e Forumit Rinor të Partisë Socialiste (FRESSH) ka tërhequr vëmendjen (sërish) e mediave pas “sulmit” që i ka bërë gazetares Anila Basha. Me anë të një postimi në llogarinë

Lexo me Shume