Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "French Montana"

Iggy Azalea dhe French Montana, të dashuruar në bregdetin meksikan

Iggy Azalea dhe French Montana, të dashuruar në bregdetin meksikan

    Pas ndarjes nga basketbollisti Nick Young, Iggy Azalea është hedhur në krahët e reperit French Montana. Kjo është kuptuar nga fotot e publikuara në tabloidë të ndryshëm si

Lexo me Shume