Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Freedom"

Beyonce dhe Kendrick Lamar, “zota antikë” në skenën e BET Awards

Beyonce dhe Kendrick Lamar, “zota antikë” në skenën e BET Awards

    “Zjarr, ujë, rep, vokal, koreografi dhe revolucion”, – kështu është quajtur performanca e Beyonce-s dhe Kendrick Lamar, të cilët hapën mbrëmjen e ndarjes së çmimeve BET Awards 2016.

Lexo me Shume