Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Frank De Boer"

De Boer, trajneri i ri i Interit: Icardi nuk është në shitje

    De Boer, trajneri i ri i Interit: Icardi nuk është në shitje

Frank de Boer është zyrtarizuar paraditen e sotme si trajneri i ri i Interit. Holandezi ka firmosur një kontratë 3-vjeçare me Interin, pas karrierës së tij si trajner tek Ajaxi.

Lexo me Shume