Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Franceska Jace"

Françeska e “BB” tjetër sherr, këtë herë pasoja të rënda për të

    Françeska e “BB” tjetër sherr, këtë herë pasoja të rënda për të

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 2 Javët e fundit, ish-konkurrentja e “Big Brother Albania”, Françeska Jaçe, është bërë pjesë e shtypit rozë si pasojë e një sherri

Lexo me Shume